10 idėjų lengvai pagaminamiems pusryčiams

Kartais išties pritrūksta idėjų pusryčiams. To paties patiekalo nesinori valgyti kiekvieną rytą, o naujiems patiekalams neužtenka laiko. Yra tikrai daug įvairių produktų, kurie yra maistingi ir naudingi pusryčiams, tačiau neretai tiesiog nesugalvojame, ką iš jų pasidaminti. Čia rasite 10 idėjų pusrtyčiams, prie kurių gamybos ilgai neužtruksite ir kurie yra sveikas pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi savo kūnu. Visi šie patiekalai yra priskiriami Paleo mitybai.


  1. Saldi linų sėmenų košė. Ją pasigaminti užtruksite vos porą minučių. Ši košė yra soti. Malti linų sėmenys yra maistingi ir puikiai užpildo skrandį. Saldumo suteikia vaisiai, jei naudojate, galite įpilti ir agavų sirupo. Receptą rasite čia.

2. Cukinijų Ir Saldžių Bulvių Omletas. Šis patiekalas įpatingai sotus. Jei pabodo įprastai kepti kiaušiniai ar standartinis omletas, tuomet šis cukinijų ir saldžių bulvių omletas bus naujas atradimas! Receptas čia.


3. Veganiška/Paleo saldžių bulvių košė, receptą rasite čia. Kas sakė, kad norint sveikai maitintis, reikia atsisakyti saldaus skonio? Ši košė nustebins, nes ji pagaminta iš bulvių ir yra saldi. 🙂

saldziu bulviu kose

4. Paleo Moliūgų Blyneliai. Nuostabaus skonio, saldūs, sveiki ir lengvai pagaminami paleo moliūgų blyneliai. Taupydami laiką, moliūgų tyrę galite pasigaminti iš vakaro. Tinka ir pusryčiams, ir vakarienei. Receptą rasite čia.

paleo moliugu blynai

5. Rūkyta lašiša su avokadu. Nusibodo kiaušiniai, blynai? Išbandykite rūkytą lašišą su puse avokado ir vyšniniais pomidorais. Išties skanus derinys. Daugiau apie patį receptą skaitykite čia.


6. Saldžios bulvės su šonine. Tai puikus skonių derinys! Saldžiose bulvėse yra gerieji angliavandeniai, kurie yra puikus pasirinkimas pusryčiams. Daugiau apie patį receptą skaitykite čia.


7. Špinatų omletas. Labai paprasta: špinatai, svogūnai, kiaušiniai. Kuo daugiau papildomų daržovių (saldžių bulvių, cukinijų) įdėsyte į omletą, tuo jis bus maistingesnis. Daugiau apie patį receptą skaitykite čia.


8. Sveikieji Paleo Blynai. Dar vieni skanūs blynai, kurių neparagauti būtų klaida. 😍 Minkšti ir purūs sveikieji paleo blynai ypač tinka pusryčiams. Juos tikrai lengva sumaišyti su įprastais blynais, gaminamais iš grūdų miltų. Receptą rasite čia.


9. Kiaušinių keksiukai pusryčiams. Jei ryte skubate, tuomet galbūt šis patiekalas nėra pirmas, kurį rekomenduojame, nes pats kepimas trunka apie 15min, tačiau patiekalo paruošimas labai paprastas. Skanus patiekalas ir pusryčiams ir vakarienei. Receptą rasite čia.


10. Paleo cinamoninė granola be grūdų. Šią begrūdę granolą galite pasiruošti iš anksto ir laikyti inde apie mėnesį, o prireikus greitų pusryčių, tereikia tik užsipilti pienu (migdolų ar kokosų) ir patiekalas paruoštas! Receptą rasite čia.