Organizmo Valymas Linų Sėmenimis

Išbandykite organizmo valymą linų sėmenimis. Linų sėmenys labai tinkamos organizmo valymui – jose yra skaidulų, ląstelienos, riebalų rūgščių. Žemiau pateikiamas vienos dienos planas, tačiau jo galite laikytis ir keletą dienų. O galbūt kai kuriuos patarimus pritaikysite ir kiekvienai dienai.


Organizmo Valymas Linų Sėmenimis

Organizmo valymas linų sėmenimis ypač tinka jei jūs:

  • sergate cukriniu diabetu
  • turite nagų, plaukų ir odos problemų
  • vargina reguliarus vidurių užkietėjimas
  • kamuoja kepenų ar inkstų ligos
  • turite antsvorio
  • sergate artritu
  • turite medžiagų apykaitos problemų

Rytas

Burnos higiena. Pernakt burnoje, ypač ant liežuvio, susikaupia bakterijų, todėl dažnai rytinis burnos kvapas būna nemalonus, pašalinkite jas išsivalydami dantis. Tam puikiai tinka soda.

Vanduo. Išsivalius dantis, išgerkite stiklinę šilto vandens. Šiltas vanduo padeda šalinti toksinus iš organizmo, paruošia skrandį virškinimui. Jei šiltas vanduo ryte jums kelia šleikštulį, gerkite kambario temperatūros vandens.

Arbata. Praėjus maždaug 15 minučių po vandens gėrimo, išgerkite puodelį šiltos arbatos. Tam puikiai tinka žolelių arbatos – ramunėlių, gauromečio ir kt. Joms gaminti rekomenduojama naudoti nevirintą, 92º C vandenį. Virintame vandenyje gausu skilusių kalcio ir magnio hidrokarbonatų, kurie virsta kalkėmis. Šios nusėda mūsų organizme ir sukelia įvairius negalavimus – akmenligę, šlapimo pūslės uždegimą.

Organizmo valymas linu semenimis

Pusryčiai

Išgėrus arbatą, suvalgykite keturis šaukštus linų sėmenų. Rekomenduojama valgyti maltus linų sėmenis, kadangi organizmas negali virškinti ir pasisavinti naudingų medžiagų iš nemaltų sėmenų. Galima linų sėmenis užpilti šiltu iki 30º C vandeniu, kad vos apsemtų ir suvalgyti šią košę, užgeriant vandeniu. Kuo daugiau vandens, tuo geriau. 

Praėjus maždaug pusvalandžiui gali atsirasti noras valgyti. Tai ženklas, kad sėmenys pradėjo žarnyno valymą, o šis noras valgyti, tai tik apgaulingas signalas mūsų smegenims. Išgerkite vandens, tai apmalšins norą valgyti. Jei visgi labai norisi valgyti net ir po vandens atsigėrimo, galite suvalgyti keletą riešutų.

Geriausiai tam tinka migdolai nuplikyti karštu vandeniu taip nuimant žievę. Taip pat tinka lazdyno riešutai. Jų žievę galima nuimti pakepinant riešutus sausoje keptuvėje. Riešutų žievelės neleidžia žarnynui pasisavinti naudingųjų medžiagų.

Alkį puikiai numalšina ir nedidelis gabalėlis sūdytų lašinių. Jie tinkami šiai organizmo valymo programai. 

Po pusryčių nieko nevalgykite apie 3 valandas, tik gerkite vandenį. Jei užkandžiavote lašinių ar riešutų, tuomet nevalgykite 3 valandas po šių užkandžių.


Diena ir vakaras

Dienos bėgyje, praėjus 3 valandoms, geriausia valgyti žalumynus, salotas, daržoves, nes šios programos metu ypač gerai įsisavinamos juose esančios naudingosios veikliosios medžiagos, tokios kaip flavonidai.

Vakare, likus 2 valandoms iki miego, atsigerkite šiltos žolelių arbatos. Tai sumažins norą valgyti, užkandžiauti, nuramins skrandį, todėl lengviau užmigsite.

organizmo valymas linu semenimis

Išbandykite Paleo Mitybos Planą


Papildoma informacija apie linų sėmenis:


Šaltiniai:

Get Your Daily Cleanse with Flax Seed – https://www.gaia.com/article/get-your-daily-cleanse-flax-seed